Vyhledávání


Kontakt

Mgr. Dominika Kovaříková, advokátka
Horní náměstí 365/7
779 00 Olomouc

Tel.: 603 279 603 (advokátka)
Tel.: 775 263 352 (koncipientka)

E-mail: kovarikova@akkovarikova.cz

O nás

Naše advokátní kancelář byla založena v lednu 2009 a navazuje na činnost olomoucké pobočky advokátní kanceláře JUDr. Karla Sochora.

Poskytujeme služby ve všech právních oblastech, především v oblasti práva občanského, rodinného, pracovního, správního a trestního a jako jedna z mála advokátních kanceláří se zaměřujeme na oblasti práva životního prostředí a ochrany veřejných zájmů.

Mezi naše klienty patří kromě řady fyzických a právnických osob také obce a neziskové organizace.

Náš tým je schopen adekvátně reagovat na požadavky klienta. Činnost kanceláře se neomezuje pouze na komerční poradenství. Považujeme za své právo a zároveň povinnost podílet se na životě společnosti a přispívat k dodržování lidských práv, ochraně veřejných zájmů a obhajobě konceptu právního státu.

Naše kancelář je připravena také na dětský doprovod klientů - děti nám nevadí, naopak je rádi přivítáme a zabavíme hračkami, aby se rodiče mohli nerušeně soustředit na řešení svých případů.

Na našich webových stránkách se snažíme přinášet aktuality, ať už jde o dění v naší kanceláři, platnou či připravovanou legislativu nebo momentální situaci, např. z doby nouzového stavu.

 Složení našeho týmu naleznete v sekci Lidé.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.